25 de febreiro de 2020

O xadrez é cultura. Grande o noso torneo!

Intentaremos publicar estes días mais fotos, pero para aqueles que desexen consultar as clasificacións completas, estas foron por categorías (ligazón ao album de fotos):



SUB8

  1    SIMÓN GARCÍA REINO,         PARDO BAZAN           5       14.5     9.0         5   15.0
  2    RUI PABLO GONZALEZ GONZAL,  HOGAR SANTA MARGARITA 4       18.0    10.0         4   14.0
  3    TEO CERQUEIRO GARCÍA,       PARDO BAZAN           4       15.0     9.0         4   12.0
  4    XOAN SANDE SEOANE,          DOMINICOS             4       13.5     8.5         3   10.5
  5    DARÍO TRILLO RODRÍGUEZ,     FRANCISCANOS          3.5     15.5     8.0         3    9.5
  6    ÓLIVER SÁNCHEZ TORREIRO,    ANDAINA               3.5     15.0     8.5         2   10.0
  7    ROMÁN FANDIÑO GONZÁLEZ,     ANDAINA               3.5     14.5     8.0         3   10.5
  8    THEO DÁVILA EIRAS,          CASINO                3       14.5     9.0         3   12.0
  9    EDUARDO MÁIZ MULET,         O TEMPLE              3       14.5     8.5         2    9.0
  10   DARIO FERNANDEZ FERREIRO,   O TEMPLE              3       14.0     8.0         3   10.0
  11   HECTOR PRIETO VAZQUEZ,      O TEMPLE              3       14.0     8.0         3    8.0
  12   ALEXANDRE RODRIGUEZ SANTI,  DOMINICOS             3       13.5     8.0         3    9.0
  13   XAN LOPEZ VILLAR,           A BOVEDA              3       12.5     7.5         2    8.0
  14   BISRAT GOMEZ CRUZ,          ANDAINA               3        8.0     5.5         3    8.0
  15   JOEL QUIROGA,                                     2.5     15.0     9.0         1    8.0
16   LORENZO MONTERO CHICO,      O TEMPLE              2.5     14.0     8.5         2    8.5
  17   NICOLAS CARREGAL,                                 2.5     14.0     8.5         1    8.5
  18   MANUEL FERNANDEZ FERREIRO,  O TEMPLE              2.5     12.0     7.5         1    7.0
  19   AITANA COUTO GOGORZA,       ETX                   2.5     11.5     7.0         1    8.5
  20   DAVID FUERTES BLANCO,       O TEMPLE              2.5     11.0     6.5         1    7.0
  21   MANUEL SOUTO,                                     2.5     11.0     6.0         2    6.5
  22   LUZ FRAGA ESTRADA,          LABACA                2.5     10.5     7.0         1    5.5
  23   PABLO GARAZA GARCIA,        ANDAINA               2.5     10.5     6.0         2    6.0
  24   ALICIA MADERUELO GONZÁLEZ,  A BOVEDA              2.5     10.0     6.0         1    6.0
  25   EFREN LEIRA CEREIJO,        S. FCO. JAVIER        2.5      8.0     5.5         1    7.0
  26   ROQUE FERREIRO CHACÓN,      ANDAINA               2       16.0     8.5         2    9.0
  27   LEO PERRONE LOSADA,         LABACA                2       13.0     9.0         2    7.0
  28   SANTIAGO DÍAZ TORDABLE,     LABACA                2       11.5     7.5         0    7.0
  29   PEPE LÓPEZ DE PASTORIN,     LABACA                1.5     12.0     7.5         0    6.0
  30   INÉS PERRONE LOSADA,        LABACA                1.5     12.0     6.0         0    4.0
  31   JUAN LLORET PUIGPELAT,      O TEMPLE              1.5     11.0     6.5         0    5.5
  32   JUAN FERNÁNDEZ LUACES,      A BOVEDA              1.5     10.5     7.0         1    2.5
  33   XAN LÓPEZ GONZÁLEZ,         O TEMPLE              1.5     10.0     6.5         1    6.5
  34   MATEO BRA ABAD,             HOGAR SANTA MARGARITA 1       11.5     7.0         0    1.0
  35   INES FERNANDEZ FERREIRO,    O TEMPLE              1        9.5     5.5         0    4.0
  36   ALKYONI GRIGOROUDI VIEJO,   LABACA                0.5     10.5     5.0         0    2.0
  37   ÓSCAR XABIER LAGARES,       SAN FRANCISCO JAVIER  0        5.0     5.0         0    0.0
  38   DANIEL ADRIAN REDGRAVE,     ANDAINA               0        3.0     3.0         0    0.0

SUB10




  1    PABLO IGLESIAS LEMA,                CALASANZ        5      17.5    11.0         5   15.0
  2    NOA LÓPEZ FREIRÍA,                  MARIN          5      16.5     9.5         5   15.0
  3    IVÁN LÓPEZ SIMONE,                  FRANCISCANOS    4      17.5     9.5         4   12.0
  4    JAVIER SEQUEIROS GONZÁLEZ,         RIA DO BURGO    4      16.5     9.5         4   14.0
  5    CARLOS PARDO MARTÍNEZ,              CALASANZ        4      15.0     8.0         4   10.0
  6    JULEN COUTO GOGORZA,                ETX            4      12.0     7.0         4   13.0
  7    ARTURO RIVAS DÍAZ,                  ESCLAVAS        3.5    15.5     8.5         3   10.5
  8    DANIEL ORDO?EZ PRADO,              PORTOFARO      3.5    15.5     8.5         3    8.5
  9    LUCAS TRILLO BLANCO,                CASINO          3.5    15.0     9.0         3   11.5
  10  SERGIO FERNÁNDEZ BARCENA,          CASINO       3.5    14.0     8.5         3    9.5
  11  SANTIAGO VIDAL SUAREZ,                              3.5    14.0     8.0         3   11.5
  12  YAGO MARTINEZ,                      FRANCISCANOS    3.5    11.0     6.5         3   10.5
  13  DANIEL RIAL MACEIRAS,              HOGAR STA. MAR. 3      17.0    10.5         3   12.0
  14  JACOBO GARCÍA RAMA,                RIA DO BURGO    3      14.5     8.5         3   10.0
  15  JAVIER SAAVEDRA,                    CASINO                3      14.0     8.0         3   11.0
  16  BRUNO SÁNCHEZ MORALES,              PORTOFARO      3      14.0     8.0         3   10.0
  17  ANDRES EDUARDO FLORES,              FRANCISCANOS    3      13.5     8.5         3    9.0
  18  YERAY SENANDE CAAMAÑO,              RIA DO BURGO    3      11.5     6.5         3    7.0
  19  RUBEN TROITEIRO ARENAS,            CALASANZ        3      10.5     6.5         3    8.0
  20  XOEL PUERTAS SIEIRO,                HOGAR STA. MAR 3      10.5     5.5         3    6.0
  21  ANDER GARCIA RODRIGUEZ,            CASINO          3        9.5     5.0         3    7.0
  22  GAEL MARTINS GONZÁLEZ,              A BOVEDA        2.5    16.5     9.5         2    9.5
  23  ADRIÁN BAUTISTA SERRANO,            LABACA          2.5    13.5     8.0         2    7.5
  24  MARCO FERNÁNDEZ VÁZQUEZ,            RIA DO BURGO    2.5    11.5     7.0         2    8.0
  25  DARIO CAMPOS MUÑOZ,                LABACA          2.5    10.0     6.0         2    6.5
  26  LUCAS QUINTELA GONZALEZ,            SALESIANOS      2.5      9.5     5.0         2    7.5
  27  ALEJANDRO CABALEIRO,                CASINO          2      14.0     9.0         2    7.0
  28  JAIME DÍAZ SIMÕES,                  PORTOFARO      2      13.5     8.5         2    7.0
  29  CARLOS CASO LOZANO,                FRANCISCANOS    2      12.5     8.0         2    9.0
  30  GABRIEL DEL RÍO SAS,                O GRAXAL        2      12.5     8.0         1    6.5
  31  RUBEN MATO RODRIGUEZ,              HOGAR STA. MARG 2      12.0     7.5         2    7.0
  32  ANTON SEGRET,                                      2      12.0     7.5         1    8.0
  33  ADRIÁN LOSADA ATIENZA,              A BOVEDA        2      12.0     7.0         2    7.0
  34  MATEO ALVAREZ GOMEZ,                PORTOFARO      2      12.0     7.0         2    4.0
  35  MARIO DÍAZ TORDABLE,                SALESIANOS      2      11.0     6.5         2    3.0
  36  VIRGINIA SANCHEZ,                                  2        9.5     5.5         2    4.0
  37  HUGO HERMIDA GARCÍA,                CASINO          1.5    13.0     8.0         1    4.5
  38  GABRIEL BESTILLEIRO VAREL,         O GRAXAL        1.5    11.0     6.5         1    5.0
  39  ANNEKE SCHOORMANS,                  ZALAETA        1.5      9.5     6.0         1    4.0
  40  PEDRO VARELA ESTÈVEZ,              ZALAETA        1.5      9.0     5.0         0    4.0
  41  ALEJANDRO EXPOSITO,                PORTOFARO      1      12.5     8.0         1    3.0
  42  ANA CHICO LÓPEZ-JAMAR,              FRANCISCANOS    1      12.5     7.5         0    4.0
  43  VEGA CASAL RODRÍGUEZ,              FRANCISCANOS    1      12.0     8.0         1    5.0
  44  LUCAS VÁZQUEZ CARBAJOSA,            O GRAXAL        1        9.5     6.0         0    1.5
  45  IRIA TRILLO RODRÍGUEZ,              FRANCISCANOS    1        9.0     5.5         1    1.0
  46  JACOBO DIAZ,                                        1        9.0     5.0         0    1.5
  47  MARIA ZUNZUNEGUI GARCIA,            SALESIANOS      1        8.5     5.5         0    3.0
  48  NICOLÁS ÁLVARO FONTENLA,            HOGAR STA. MAR. 0.5      7.5     4.0         0    1.0

SUB12




  1    ANGELA CASTIÑEIRA GONZÁLE, REGATAS PERILLO      5      16.5    10.0         5   15.0
  2    MIGUEL VÁZQUEZ ALEXANDRO., BRETEMA              4      16.5     9.5         4   14.0
  3    NICOLÁS RIVAS DÍAZ,        ESCLAVAS            4      15.5     8.5         4   12.0
  4    RODRIGO VIGO BLANCO,        HOGAR STA. MAR      4      13.5     8.5         3   11.0
  5    MARCOS RIAL LOPEZ,          ESCLAVAS            3.5    14.5     8.5         3   12.5
  6    ROQUE SANDE SEOANE,        DOMINICOS            3.5    10.5     6.5         3   12.5
  7    CAMILA CASO LOZANO,        FRANCISCANOS        3.5    10.0     5.0         3    8.0
  8    ANTÓN MADERUELO GONZÁLEZ,  A BOVEDA            3      16.5     9.5         2    9.0
  9    IAGO ALLEGUE CANEDO,        A BOVEDA            3      15.5     9.5         3    8.0
  10  JACOBO LOPEZ TUÑAS,        ESCLAVAS            3      12.5     7.5         3   10.0
  11  HÉCTOR CALVO ARES,          PORTOFARO            3      12.5     7.5         3    6.0
  12  MARTIN BARRO LOPEZ,        HOGAR ST. MARG.      3      12.5     6.5         2    8.0
  13  SARA VEIGA,                                    3        9.0     5.0         3    6.0
  14  HUGO DIAZ PALLAS,          SALESIANOS          2      13.0     8.0         2    4.0
  15  PABLO GENDE,                                    2      12.5     8.5         2    6.0
  16  MAR PICHEL TUDO,            INDEPENDENTE        2      12.5     8.0         2    9.0
  17  PABLO ZUNZUNEGUI SALILLAS, SALESIANOS          2      12.5     7.5         2    9.0
  18  AMY BARRIENTOS RAMALLO,    FRANCISCANOS        2      11.0     6.5         2    5.0
  19  CHRISTIAN LÓPEZ CERQUEIRO, HOGAR ST. MARG.      2        9.5     5.0         1    5.0
  20  GABRIEL ZAPATA,                                2        8.5     5.0         2    7.0
  21  JULIA MARTÍNEZ VIDAL,      FRANCISCANOS        1.5    10.5     6.5         0    2.0
  22  INES GONZALEZ MELLA,        CASINO              1      13.0     7.5         0    5.0
  23  JACOBO MOREIRA,                                1      12.5     7.0         1    4.0
  24  MIKEL CARRO OCHOA,          PORTOFARO            1      12.0     6.5         0    3.5
  25  CANDELA MARTÍNEZ VIDAL,    A BOVEDA            1      11.5     7.0         0    3.5

ABSOLUTA E SUB 14




  1    ALBERTO SÁNCHEZ BARDANCA,  A BOVEDA            4      15.5     9.5         3   13.5
  2    JUAN LUIS MUÑIZ VICENTE,    MARIN              4      14.5     9.5         4   10.0
  3    BELARMINO GARCÍA CAMIÑA,    MARCOTE            4      13.5     9.5         3   13.5
  4    JOSE LUIS CASTELO,                              3.5    16.5    10.0         3   13.0
  5    JORGE JUAREZ,                                  3.5    13.5     8.5         3   10.0
  6    ROBERTO SERRANO BUJÁN,      CIDU                3.5    11.5     6.5         3    9.5
  7    BRAIS MARTINEZ IGLESIAS,    CIDU                3      15.0     9.0         3   10.0
  8    PEDRO TOMÉ VEIRA,          A BOVEDA            3      13.0     8.0         3   10.0
  9    CARLOS CASTEDO,            XADREZ DAS MARIÑAS 3      13.0     7.5         1    8.0
  10  SERGIO COUTO WORNER,        ETX                3      10.0     6.0         3    7.0
  11  MARCOS MADERUELO ÁLVAREZ,  A BOVEDA            2.5    13.5     9.0         2    8.5
  12  ALFONSO CAMARERO,                              2.5    13.0     7.5         2    6.0
  13  ARIEL MONTES,                                  2.5      9.0     6.0         2    6.0
  14  ROBERTO BLANDON,                                2      15.5     9.5         2    9.0
  15  RUDDY ELIEZER GARCIA SOSA, S14 HOGAR STA. MARG 2      14.0     8.5         2    8.0
  16  PABLO FURELOS DIEGUEZ,      CASINO              2      11.0     6.5         2    6.0
  17  DANIEL MADERUELO GONZÁLEZ, A BOVEDA            2      11.0     6.0         2    7.0
  18  ANDRÉS FERNÁNDEZ VÁZQUEZ,  S14 CIDU            2      10.0     5.5         2    3.0
  19  JOSÉ MANUEL FERNÁNDEZ VÁZ, CIDU                1      11.5     7.0         1    3.0
  20  ALEXANDRO MONTES DIRLAU,    S14 A BOVEDA        1      10.0     7.0         1    3.0
  21  YAGO SÁNCHEZ MORALES,      S14 A BOVEDA        1        9.0     5.0         1    1.0
  22  MIGUEL ÁLVAREZ VARELA,      S14 CASINO          0      11.5     6.5         0    0.0

Ningún comentario:

Publicar un comentario